Pokládka vilylové podlahy

V poslední době je tahle podlahovina velice oblíbená a určitě má proč. Vrchní nášlapná vrstva polyuretanu (PUR) je vysoce odolná a maximálně chrání vinylovou podlahu před poškrábáním a opotřebením.

Vinylové podlahy jsou dostupné v mnoha barevných provedeních a vzorech (dřevo, kámen, korek, dlaždice) a od originálu jsou k nepoznání (díky technologii 3D, která vlivem dvousměrné reliéfní ražby dodá realistický plastický vjem). Vinylové podlahy jsou vyráběny v lamelách, čtvercích a obdelnících.

Využití je rozsáhlé (domácnosti, školy, nemocnice, banky, jídelny…). Podlaha je vhodná pro podlahové vytápění!

Pokládka je rychlá, dílce se kladou na sraz těsně vedle sebe bez svařování. Vinylová podlaha se lepí speciálním lepidlem a pochůzná je zhruba za 3 hodiny po nalepení. Podklad musí být rovný, hladký, suchý, odmaštěný, nesprašný a nečistot zbavený podklad (nejlépe vystěrkovaný samonivelační hmotou).

Výhodami vinylových podlah jsou vysoká odolnost vůči opotřebení, odolnost vůči vlhkosti, chemikáliím, vhodnost pro použití kolečkových židlí, nízká úroveň hluku, rychlá pokládka, vyměnitelnost dílců, protiskluznost, vhodnost pro alergiky, snadná údržba, praktické balení, vhodnost pro podlahové vytápění a dlouhá životnost (až několik desítek let).

Nevýhodami vynilové podlahy jsou její vyšší cena daná kvalitou a množství spár, které však při správné pokládce nemají nežádoucí vliv na kvalitu a životnost.

Údržba je velice snadná, stačí vyluxovat s použitím štětinového nástavce u vysavače, dále suché čištění, nebo mokré čištění prostředky doporučenými výrobci.

Pokládka linolea
Pokládka PVC
Pokládka laminátové plovoucí podlahy
Pokládka dřevěné podlahy a parket
Pokládka dřevěné třívrstvé podlahy
Pokládka vinylové podlahy
Pokládka koberce
© Všechna práva vyhrazena.   Pokládka podlah okr. Přerov. Mezi naše služby patří pokládka podlah, pokládka linolea, pokládka PVC, pokládka laminátové plovoucí podlahy, pokládka dřevěné podlahy a parket, pokládka dřevěné třívrstvé podlahy, pokládka vinylové podlahy, pokládka koberce. Pokládky realizujeme především v oblasti Přerovko (Přeov a okolí), Zlínsko (Zlín a okolí), Kroměřížsko (Kroměříž a okolí), Olomoucko (Olomouc a okolí) a popř. dle dohody.