Pokládka laminátové plovoucí podlahy

Plovoucí laminátová podlaha je druh podlahy, která s podkladem není pevně spojená, takzvaně plave. Jako nášlapná vrstva slouží tenká vrstva vysoce odolného laminátu. Mezi podkladem a plovoucí podlahou bývá většinou zvukově-izolační vrstva a fólie jako parozábrana. Používá se především v bytových prostorách. Plovoucí podlahy mohou být též dřevěné. Plovoucí dřevěné podlahy se dají renovovat. Nevýhodou je jejich vyšší cena a snadné mechanické poškození.

Pokládka je pro specializované pracovníky snadná a rychlá, využití ihned po dokončení. Podklad musí být rovný, suchý a zbaven nečistot. Pokládka se provádí jak celoplošným lepením tak i navolno (kdy jsou lamely spojeny pouze zaklapnutím postranních zámků). Pryč je doba, kdy se spoje lepily. Pokládka je rychlá a podlaha se dá používat ihned po dokončení.

Výhodami plovoucích podlah jsou menší nároky na pevnost podkladu, otěruvzdornost, akustická izolace, zdravotní nezávadnost, jednoduchá údržba, snadná montáž a demontáž a cena.

Nevýhodami jsou nevhodnost pokládky ve vlhkých místnostech či místnostech s často se měnícím klimatem jako jsou předsíně, vstupní haly, koupelny apod. Podlaha je tvrdá, hlučná, náchylná na vyštípnutí laminátu ve spáře.

Údržba je nenáročná, do vody přidáváme pouze běžný čisticí prostředek nebo prostředek doporučený výrobcem. Preferuje se suché vytírání, při mokrém musí být hadr pouze vlhký, ne úplně mokrý! Na podlaze nesmí zůstat kaluže vody. Možnost povrchové ochrany doporučenými prostředky.

Vzorkovníky laminátových plovoucích podlah - výběr nejžádanějších

PVC podlaha - pokládka - lamin._plov._kronostep_vario_4_9747_rf_-_dub_harvester_v2.jpg PVC podlaha - pokládka - lamin._plov._kronostep_vario_4_9641_rf_-_dub_sv._moric.jpg PVC podlaha - pokládka - lamin._plov._kronostep_vario_4_8715_rf_-_dub_tuscan.jpg PVC podlaha - pokládka - lamin._plov._kronostep_vario_4_709_rf_-_dub_highland.jpg PVC podlaha - pokládka - lamin._plov._kronofix_classic_9400_rf_-_jilm_canadien.jpg PVC podlaha - pokládka - lamin._plov._kronofix_classic_8743_wg_-_tresen_stripe.jpg PVC podlaha - pokládka - lamin._plov._kronofix_classic_8643_su_-_jasan_scandinavia.jpg PVC podlaha - pokládka - lamin._plov._kronofix_classic_8454_wg_-_dub_chalet.jpg PVC podlaha - pokládka - lamin._plov._kronofix_classic_1688_wg_-_buk_flaming.jpg PVC podlaha - pokládka - lamin._plov._kronofix_classic_1665_wg_-_dub_royal.jpg PVC podlaha - pokládka - lamin._plov._castello_classic_9720_rf.jpg PVC podlaha - pokládka - lamin._plov._castello_classic_9431_rf_-_kastan_novara.jpg PVC podlaha - pokládka - lamin._plov._castello_classic_9343_rf_-_tresen_rio.jpg PVC podlaha - pokládka - lamin._plov._castello_classic_9210_rf.jpg PVC podlaha - pokládka - lamin._plov._castello_classic_9170_rf_-_jasan_bily.jpg PVC podlaha - pokládka - lamin._plov._castello_classic_9155_rf_-_dub_cordoba.jpg PVC podlaha - pokládka - lamin._plov._castello_classic_8819_su_-_samba_fineline.jpg PVC podlaha - pokládka - lamin._plov._castello_classic_8771_ex.jpg PVC podlaha - pokládka - lamin._plov._castello_classic_8763_wa-ao_-_dub_sedy.jpg PVC podlaha - pokládka - lamin._plov._castello_classic_8733_rf_-_bongassi.jpg PVC podlaha - pokládka - lamin._plov._castello_classic_8731_rf_-_dub_cottage.jpg PVC podlaha - pokládka - lamin._plov._castello_classic_8721_rf_-_dub_maranello.jpg PVC podlaha - pokládka - lamin._plov._castello_classic_8696_rf_-_orech_piton.jpg PVC podlaha - pokládka - lamin._plov._castello_classic_8527_rf_-_dub_wasabi.jpg PVC podlaha - pokládka - lamin._plov._castello_classic_8521_rf_-_dub_elegant.jpg PVC podlaha - pokládka - lamin._plov._castello_classic_1675_rf_-_dub_spreewald.jpg PVC podlaha - pokládka - lamin._plov._castello_classic_736_rf_-_akat_aragon.jpg PVC podlaha - pokládka - lamin._plov._castello_classic_720_rf_-_dub_bergen.jpg PVC podlaha - pokládka - lamin._plov._castello_classic_709_rf_-_noname.jpg PVC podlaha - pokládka - lamin._plov._castello_classic_709_rf_-_dub_highland.jpg

Pokládka linolea
Pokládka PVC
Pokládka laminátové plovoucí podlahy
Pokládka dřevěné podlahy a parket
Pokládka dřevěné třívrstvé podlahy
Pokládka vinylové podlahy
Pokládka koberce
 

© Všechna práva vyhrazena.   Pokládka podlah okr. Přerov. Mezi naše služby patří pokládka podlah, pokládka linolea, pokládka PVC, pokládka laminátové plovoucí podlahy, pokládka dřevěné podlahy a parket, pokládka dřevěné třívrstvé podlahy, pokládka vinylové podlahy, pokládka koberce. Pokládky realizujeme především v oblasti Přerovko (Přeov a okolí), Zlínsko (Zlín a okolí), Kroměřížsko (Kroměříž a okolí), Olomoucko (Olomouc a okolí) a popř. dle dohody.